четвер, 12 квітня 2018 р.

До Дня космонавтики



   До Дня космонавтики 12 квітня ми зібрали сучасні українські пізнавальні та художні видання для школярів, які торкаються цієї теми. Їх наразі не так багато....
  Починати розповідати про  космос в українських  виданнях варто з «прямої мови» першого космонавта за часів незалежності Леоніда Каденюка. Тільки той, хто особисто побував у космосі, якнайкраще розповість про свій досвід польоту.«Місія - космос" цінна тим, що надає інформацію й описи реальних етапів польоту космічного корабля, фотоматеріали про учасників експедиції та документи з архіву автора. Через 12 років після польоту космонавт ділиться своїми роздумами про Всесвіт, Землю і людство перед лицем неосяжності космосу й необхідності збереження життя на унікальній планеті.

 Тому, хто бажає краще познайомитися з Л. Каденюком, пропоную подивитися  невеличке відео за посиланням:https://www.youtube.com/watch?v=uwwvskl84NI

 В новій книжці «Плутон» головник герой хлопчик Марк розповідає про планету Плутон, що вже й не планета. Про її кратери, про те, що вона на самому краєчку Сонячної системи, про крижані гори на її поверхні та тоненький шар атмосфери, про холод і тишу космосу. Але не тільки.
У книжці йдеться про  життя звичайної родини, яка втратила  домашнього улюбленця- собаку Плутон. Але перед нами розгортається  зародження нової дружби. 


Автори «Українського космосу» захоплено та яскраво розповідають про двадцятьох українців серед головних радянських космічних конструкторів - Ю. Кондратюка, С. Корольова, В. Глушка, М. Янгеля, В. Челомея, Г. Лозино-Лозинського та інших, якими українці мають пишатися.

Енциклопедія дає змогу побачити, що Україна також  бере участь у космічних дослідженнях і конструюванні космічних кораблів. 


 
     Тож читайте, дізнавайтеся ,  мрійте та працюйте! 

                                        Антон Кузьменко

Немає коментарів:

Дописати коментар